Нові надходження — КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ

Друзі!

Сьогодні наш каталог сучасної української літератури поповнився новою аудіокнигою. Це роман-дослідження українського письменника Володимира Білінського — «КРАЇНА МОКСЕЛЬ або МОСКОВІЯ». Таким чином наш каталог сучасної української літератури нараховує 27 аудіокниг.

КРАЇНА МОКСЕЛЬ або МОСКОВІЯ 400Сьогодні багато хто піддає сумніву, чи насправді два братських народи є аж такими «братськими», чи справді ми є двома частинами єдиного слов’янського народу. Автор за допомогою численних посилань на історичні дослідження, зокрема російських істориків, доводить про відсутність прямого «родства» як між нашими народами, так і між Київською Руссю та Московським княжеством. На основі цих досліджень історична правомірність успадкування Російською державою назви «Київська Русь», її історії та навіть генетичного матеріалу стає дуже сумнівною. Цитуючи «офіційні» історичні штампи та аксіоми, автор показує читачам, з якою метою та якими методами створювався міф про «братські народи». Глибокий аналіз праць російських істориків С.Соловйова, М.Карамзіна, В.Ключевського дозволяє вказати на численні суперечності та протиріччя, недомовки, описки в тих-таки дослідженнях, які вже стали зразком офіційної російської історії.
Ця книга насправді не про Україну… Київській Русі, українському народу там приділяється значно менше уваги ніж його «старшому братові». Це — історія російського народу в ключі його стосунків з українським, його дотичності та впливу на розвиток «спільної» історії. Це історія Московського княжества, його заснування, та його правителів.
Книга буде цікавою тим читачам, які сумніваються у тому, що два народи, які впродовж останніх п’яти століть мали багато збройних сутичок, а згодом один з них страждав від репресій та актів геноциду, можуть називатись «братніми». Ця книжка також не є способом приниження чи образи російського чи українського народів, а лише відображає історичні події та посилається на історичні джерела.

Слухайте нас — будьте з Україною!