Current track

Title

Artist

Current show

Час казок

19:00 19:59

Current show

Час казок

19:00 19:59


Now On Air

Час казок

19:00 19:59


Now Playing:

РОЗКЛАД МОВЛЕННЯ

Розклад мовлення на 2020-03-26
00:03 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.05
01:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.01
02:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.10
03:03 Гауф Вільгельм – Карлик Ніс ч.02
04:00 Гоголь Микола – ТАРАС БУЛЬБА ч.08
05:06 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.11
06:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.03
07:01 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 04. Таємниця Боскомської долини ч.02
08:03 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.05
09:04 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.01
10:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.10
11:02 Гауф Вільгельм – Карлик Ніс ч.02
12:00 Гоголь Микола – ТАРАС БУЛЬБА ч.08
13:06 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.11
14:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.03
15:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.04
16:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.05
17:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.01
18:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.10
19:02 Гауф Вільгельм – Карлик Ніс ч.02
20:00 Гоголь Микола – ТАРАС БУЛЬБА ч.08
21:06 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.11
22:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.03
23:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.04

Розклад мовлення на 2020-03-27
00:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.06
01:01 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.02
02:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.11
03:00 Гауф Вільгельм – Королевич-жабеня або залізний Генріх; Маленький мук
04:03 Багряний Іван – Тигролови ч.01
05:00 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.12
06:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.04
07:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 10. Дияволова нога ч.01
08:02 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.06
09:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.02
10:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.11
11:00 Гауф Вільгельм – Королевич-жабеня або залізний Генріх; Маленький мук
12:03 Багряний Іван – Тигролови ч.01
13:00 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.12
14:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.04
15:01 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.05
16:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.06
17:03 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.02
18:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.11
19:00 Гауф Вільгельм – Королевич-жабеня або залізний Генріх; Маленький мук
20:03 Багряний Іван – Тигролови ч.01
21:00 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.12
22:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.04
23:03 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.05

Розклад мовлення на 2020-03-28
00:00 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.07
01:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.03
02:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.12
03:02 Гауф Вільгельм – Хлопчик-мізинчик; Пані заверюха; Золотий гусак
04:03 Багряний Іван – Тигролови ч.02
05:04 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.01
06:03 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.05
07:01 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 08. Пістрява стрічка ч.02
08:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.07
09:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.03
10:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.12
11:02 Гауф Вільгельм – Хлопчик-мізинчик; Пані заверюха; Золотий гусак
12:03 Багряний Іван – Тигролови ч.02
13:03 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.01
14:02 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.05
15:01 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.06
16:00 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.07
17:01 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.03
18:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.12
19:03 Гауф Вільгельм – Хлопчик-мізинчик; Пані заверюха; Золотий гусак
20:03 Багряний Іван – Тигролови ч.02
21:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.01
22:02 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.05
23:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.06

Розклад мовлення на 2020-03-29
00:02 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.08
01:01 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.04
02:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.13
03:01 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.01
04:03 Багряний Іван – Тигролови ч.03
05:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.02
06:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.06
07:01 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 10. Дияволова нога ч.02
08:03 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.08
09:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.04
10:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.13
11:01 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.01
12:03 Багряний Іван – Тигролови ч.03
13:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.02
14:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.06
15:00 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.07
16:02 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.08
17:04 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.04
18:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.13
19:02 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.01
20:01 Багряний Іван – Тигролови ч.03
21:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.02
22:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.06
23:00 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.07

Розклад мовлення на 2020-03-30
00:02 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.09
01:03 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.05
02:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.14
03:02 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.02
04:01 Багряний Іван – Тигролови ч.04
05:01 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.03
06:00 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.07
07:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.03
08:03 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.09
09:03 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.05
10:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.14
11:02 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.02
12:02 Багряний Іван – Тигролови ч.04
13:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.03
14:00 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.07
15:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.08
16:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.09
17:03 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.05
18:01 Загребельний Павло – Роксолана ч.14
19:01 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.02
20:01 Багряний Іван – Тигролови ч.04
21:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.03
22:00 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.07
23:00 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.08

Розклад мовлення на 2020-03-31
00:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.10
01:01 Бредбері Рей – Розмова за пільговим тарифом
02:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.15
03:01 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.03
04:03 Багряний Іван – Тигролови ч.05
05:01 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.04
06:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.08
07:00 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 07. Голубий карбункул
08:02 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.10
09:01 Бредбері Рей – Розмова за пільговим тарифом
10:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.15
11:04 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.03
12:03 Багряний Іван – Тигролови ч.05
13:02 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.04
14:02 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.08
15:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 02. Скандал у Богемії ч.01
16:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.10
17:02 Бредбері Рей – Розмова за пільговим тарифом
18:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.15
19:03 Гофманн Ернст – Лускунчик та мишачий король ч.03
20:01 Багряний Іван – Тигролови ч.05
21:01 Памела Треверс – Мері Поппінс ч.04
22:03 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.08
23:03 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 02. Скандал у Богемії ч.01

Розклад мовлення на 2020-03-17
00:03 Летописец Нестор – Повість минулих літ ч.03
01:02 Герберт Уеллс – Машина часу ч.05
02:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.01
03:02 Народ – Циганські народні казки ч.04
04:03 Коцюбинський Михайло – Тіні забутих предків ч.03
05:02 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.02
06:02 Вайлд Оскар – Портрет Доріана Грея ч.07
07:02 Даніель Дефо – Робінзон Крузо ч.13
08:03 Летописец Нестор – Повість минулих літ ч.03
09:01 Герберт Уеллс – Машина часу ч.05
10:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.01
11:03 Народ – Циганські народні казки ч.04
12:01 Коцюбинський Михайло – Тіні забутих предків ч.03
13:01 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.02
14:01 Вайлд Оскар – Портрет Доріана Грея ч.07
15:02 Даніель Дефо – Робінзон Крузо ч.13
16:01 Летописец Нестор – Повість минулих літ ч.03
17:02 Герберт Уеллс – Машина часу ч.05
18:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.01
19:01 Народ – Циганські народні казки ч.04
20:01 Коцюбинський Михайло – Тіні забутих предків ч.03
21:01 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.02
22:01 Вайлд Оскар – Портрет Доріана Грея ч.07
23:03 Даніель Дефо – Робінзон Крузо ч.13

Розклад мовлення на 2020-03-26
00:03 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.05
01:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.01
02:02 Загребельний Павло – Роксолана ч.10
03:03 Гауф Вільгельм – Карлик Ніс ч.02
04:00 Гоголь Микола – ТАРАС БУЛЬБА ч.08
05:06 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.11
06:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.03
07:01 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 04. Таємниця Боскомської долини ч.02
08:03 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.05
09:04 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.01
10:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.10
11:02 Гауф Вільгельм – Карлик Ніс ч.02
12:00 Гоголь Микола – ТАРАС БУЛЬБА ч.08
13:06 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.11
14:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.03
15:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.04
16:01 Білінський Володимир – КРАЇНА МОКСЕЛЬ, або МОСКОВІЯ ч.05
17:02 Айзек Азімов – Приманка для розяв ч.01
18:03 Загребельний Павло – Роксолана ч.10
19:02 Гауф Вільгельм – Карлик Ніс ч.02
20:00 Гоголь Микола – ТАРАС БУЛЬБА ч.08
21:06 Редьярд Кіплінг – Мауглі ч.11
22:01 Твен Марк – Янкі з Конектикута при дворі короля Артура ч.03
23:02 Конан Дойл Артур – Людина з Бейкер-стріт 01. Етюд у ясно-червоних кольорах ч.04

DONATION

Друзі,

наша радіостанція існує виключно на пожертви. Якщо Вам подобається “Родинне радіо” і Ви хочете чути нові аудіокниги в нашому ефірі – підтримайте нас.
Дякуємо за вашу щиру підтримку!

Родинне радіо

$
Personal Info

Donation Total: $50.00

NEWS


NEWS

0

“Родинне радіо” – голос України для українців усього світу

Друзі! Як увесь світ, ми дуже переймаємось проблемою пандемії. Обмеження італійської влади на вихід з дому несподіваним чином позначилося на нашій добовій аудиторії. Згідно зі статистикою більше половини слухачів «Родинного радіо» за минулу добу з Італії! Італійська аудиторія з неймовірним відривом на першому місці по прослуховуванню. Рідні наші, тримайтеся. Подолаємо пошесть! Все обов’язково налагодиться! Ми […]


GO TO BLOG
UPCOMING DATES